JardaN75
Squire
Squire
Posts: 1
Joined: Wed Dec 04, 2019 6:02 pm

Největší Česko-Slovenská aliance tě ráda uvítá.

Wed Dec 04, 2019 6:12 pm

Ahoj,

jsme Česko-Slovenská aliance(CSl), která hraje na serveru 1035. Rádi přivítáme v našich řadách pohodové aktivní hráče. Jak ty zkušené z jiných serverů, kteří nám pomohou dostat klan na vyšší příčky tak i úplné nováčky, kteří se s touto hrou teprve seznamují.Jsme v TOP 3 aliancí a máme spojenectví s TOP 1 klanem na daném serveru.
Pište JardaN75
Pokiaľ ste uz na inom svete ako my , mozete ku nam migrovat , budete potrebovat passport (da sa bud zakupit za peniaze ako sucast balicka(~5€) , alebo sa da kupit v aliancnom obchode v hre za strieborne aliancne kredity 800.000 , pri migracii Vam system vypocita podla Vaseho poweru vzhladom na cielove kralovstvo kde chcete migrovat kolko passportov budete potrebovat , vsimajte si aj limit najvyssieho poweru hraca ktory vie do kralovstva migrovat ( to nastavuje kral kazdeho servera) a status servera, ci je pre migraciu otvoreny (nove servery su urcity cas uzamknute), takisto pri migracii nesmiete mat viac surovin ako je kapacita Vasho skladu v meste (storehouse) a vsetky jednotky a scouti musia byt v meste)
alebo si vytvorite na nasom svete nove mesto, character. (kliknete na svoju ikonu vlavo hore, date setting,character management, create new character.) Hraje nas tu tak 80-130 aktivnych len sk,cz hracov. Ked sa ku nam rozhodnes pridat tak podaj prihlasku ku nam (CSl) , alebo napiste niekomu z vedenia.
Prijemne hranie praje CSl vedenie.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests